Regulamin

Pobieranie
1. Wszystkie szablony opublikowane na tym blogu są wykonane przeze mnie. Możesz je pobierać na swoje blogi, jeśli postępujesz zgodnie z poniższymi punktami. Szablony są darmowe.
2. Jeśli pobierasz, zobowiązany jesteś poinformować mnie pod najnowszym postem, podając w komentarzu numer szablonu, adres bloga, na którym go ustawisz oraz hasło jako znak, że przeczytałeś regulamin. Hasło brzmi blessed with a curse. Może się ono zmieniać.
3. Jeśli chcesz poinformować o pobraniu i zaprosić na swój blog, zapytać o coś lub po prostu skomentować najnowszy post, zrób to w osobnych komentarzach. Tak jest czytelniej.
4. Po ustawieniu szablonu, obowiązkowo dodajesz mój blog do linków, wstawiasz button lub tworzysz w menu zakładkę ,,szablon" z linkiem do mojego bloga. W przypadku niestandardowych nazw linków bądź menu, proszę o poinformowanie mnie w komentarzu. Button znajdziecie na końcu regulaminu.
5. Muszę mieć dostęp do bloga z moim szablonem, aby móc sprawdzić, czy nie złamano punktów regulaminu.
6. Nie wolno przerabiać moich szablonów! Pobierasz w całości albo wcale. To tyczy się również czcionek.
7. Jeśli masz problem ze wstawieniem szablonu, zanim zasypiesz mnie tysiącem pytań, odwiedź zakładkę ,,instrukcja". Tam dokładnie wyjaśniam, jak wstawić mój szablon.
8. W galerii znajdują się również prace z Szablonownicy. Pobiera się je zgodnie z regulaminem Szablonownicy, nie według mojego.
9. Jeżeli dany szablon jest na zamówienie, możesz go pobrać, jeśli zamawiający już nie ma go ustawionego na blogu. Jeśli wciąż na nim widnieje, skontaktuj się z właścicielem bloga i poproś o zgodę.

Propozycje
10. Możesz składać propozycje szablonów, jakie mam wykonać. Prosiłabym, aby napisać wtedy [p] na początku komentarza.
 
Zamawianie
11. Nie zamawiaj jednocześnie na innych szabloniarniach.
12. Przed złożeniem zamówienia obowiązkowo zaobserwuj blog.
13. Przyjmuję zamówienia wyłącznie na blogi, które są publiczne (nie prywatne, nie dla zaproszonych czytelników) i mają co najmniej jeden sensowny post - post próbny się nie liczy.
14.
Zamówienia przyjmuję tylko pod postem, w którym to ogłoszę. Jeśli nie ma o tym wzmianki, nie przyjmuję aktualnie.
15. Zamówienie opisz zgodnie z poniższym kryterium:
1. Adres bloga - czyli gdzie zamawiasz.
2. Postacie - podaj link do zdjęć dobrej jakości bądź po prostu wypisz imiona i nazwiska. Maksymalnie cztery postacie, a format zdjęć to minimum 450 x 600px.
3. Stocki - inaczej tło. Miasta, budynki, mosty, lasy, księżyce, pustynia, kwiaty, okna, schody, kadry filmowe. Co chcesz, ale wypisz maksymalnie pięć elementów. Możesz podać również linki do stocków.
4. Układ i styl - tutaj prosiłabym, abyś podał link do jakiegokolwiek mojego szablonu - obojętnie, czy z Watch Me Burn czy z Szablonownicy. Na tym linku będę wzorować się, tworząc grafikę i pisząc css. Niestety nie można wybrać osobno stylu grafiki i układu, gdyż nie każdy nagłówek można zrobić w danym układzie.
5. Kolorystyka - prosiłabym, abyś nie wymyślał ,,srebrno-złotego szablonu z akcentami fiołkowymi i pomarańczowymi". Jednym słowem, krótko i na temat: ciemny, jasny, kolorowy, niebieski, czerwony itp.
6. Napis - tego chyba nie muszę tłumaczyć. Napisz tytuł bloga lub cokolwiek chcesz. Zwykle wyróżniam jeden wyraz, więc możesz zaznaczyć, który to ma być.
7. Specjalne życzenia - jeśli koniecznie potrzebujesz jakiegoś ładnego gadżeciku, typu menu w htmlu, szeroka lista, cytat lub jakaś nieruchoma kolumna. Postaram się umieścić wszystko, czego potrzebujesz :).
16. Po złożeniu zamówienia dodaj button/ link/ zakładkę na swoim blogu.17. Tak jak ze zwykłymi szablonami, pobierasz w całości albo wcale.
18. Jeśli szablon Ci się nie spodobał, uszanuj moją pracę i ustaw go chociaż na kilka dni.
19. Czas realizacji zamówienia: od tygodnia do miesiąca.
20. Na znak, że przeczytałeś regulamin, na końcu komentarza dopisz hasło ,,Blackout". Może ono ulegać zmianie.
  
Ogólne 
21. Nie toleruję spamu ,,kopiuj, wklej". Możesz kulturalnie zaprosić na swój blog, ale rób to w granicach przyzwoitości.
22. Nie mam nic przeciwko kolokwializmom i wulgaryzmom w komentarzach, dopóki nie obraża to mnie ani moich czytelników.
23. Jakieś pytania? Jakiś problem? Pisz pod najnowszym postem lub skontaktuj się ze mną prywatnie. Namiary na mnie znajdziesz w zakładce ,,autorka".
24. Przyjmuję krytykę, jeśli ją odpowiednio uzasadnisz.

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 21 marca 2015, godzina 23:03